menu

Mamy to!

Tak prezentuje się sprzęt stworzony specjalnie dla Ciebie. Zmieniaj parametry i obserwuj jak zmienia się wydajność w grach. Zdjęcia mają charakter poglądowy.

O sprzęcie

Odkryj naszą wyjątkowość

Cicha, wydajna i oszałamiająca obudowa

Elegancki i nowoczesnym designem, Pop Air nie tylko doskonale funkcjonuje ale też doda nutę finezji do Twojego stanowiska gamingowego.

Trzy zaawansowane wentylatory Aspect 12 zapewniają skuteczną cyrkulację powietrza, utrzymując optymalne temperatury wewnątrz obudowy bez poświęcania kultury pracy.

Obudowa wykorzystuje materiały tłumiące dźwięk, zapewniając ciche doświadczenia związane z komputerem bez kompromisów w zakresie wydajności.

Idealnie dobrany system chłodzenia

Be Quiet to niezrównana wydajność chłodzenia w połączeniu z cichą pracą stworzone dla graczy, twórców treści i entuzjastów komputerów, którzy oczekują doskonałej wydajności bez kompromisów w kwestii spokoju.

Be Quiet oferuje zaawansowaną technologię, która zapewnia optymalne rozpraszanie ciepła, umożliwiając Ci wykorzystanie swojego systemu do granic możliwości.

Doświadcz niemal bezgłośnej pracy dzięki zaawansowanym projektom łopatek wentylatorów i amortyzującym wibracje mocowaniom.

Wysoka kultura pracy

Dbamy o każdy detal, łącząc procesory, karty graficzne i pozostałe komponenty w harmonijną całość tak by każdy zestaw wychodzący spod naszej ręki pracował w optymalny sposób.

Komponenty dobieramy w taki sposób by wyeliminować wszelkiego rodzaju opóźnienia a Tobie zapewnić niczym niezakłóconą rozrywkę.

Oryginalny design naszych komputerów nie tylko przyciąga wzrok, ale także podkreśla ich charakter.

Specyfikacja

Sprawdź dane techniczne

Najlepsze wsparcie posprzedażowe

Masz pytanie? Masz problem z podłączeniem komputera? Potrzebujesz porady? Napisz lub zadzwoń a pomożemy.

Podobne zestawy

Zobacz co dla Ciebie mamy

Equipment cover

Na start

Cooler Master TD300

Procesor

i5-14400F (10 rdzeni)

Grafika

Nvidia RTX 4060 8GB

Pamięć

DDR5, 32 GB, 6000MHz, CL32, RGB

Dysk

1 TB Gen4 NVMe SSD

Chłodzenie

Arctic (powietrzne)

cena

5 375,00

Pakiet usług w pakiecie

Dbamy o to by cały proces zakupu komputera był dla Ciebie przyjemny i bezproblemowy.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ KOMPUTERA

Montaż obejmuje złożenie komputera, aktualizację BIOS, instalację oraz konfigurację systemu operacyjnego, ustawienie profili XMP/EXPO, krzywych wentylatorów oraz testy obciążeniowe. Po Twojej stronie zostaje podpięcie komputera do zasilania oraz peryferiów i gotowe!

IDEALNIE ZABEZPIECZONY SPRZĘT

Komputer zabezpieczamy przy użyciu wypełniaczy piankowych tak by podzespoły wewnątrz nie miały możliwości ruchu a do transportu wykorzystujemy jedynie renomowane firmy kurierskie. Dodatkowo całość jest ubezpieczona.

GWARANCJA NA PRACE I PODZESPOŁY

Każdy z podzespołów jest objęty gwarancją producenta która w zależności od komponentu sięga od 2 do 10 lat. Dodatkowo otrzymujesz od nas dwuletnią gwarancję na wszelkie prace przez nas wykonane jak i pełen support telefoniczny / mailowy w tym czasie.

SKONFIGUROWANY SYSTEM OPERACYJNY

Każdy z komputerów dostarczamy z gotowym do pracy systemem operacyjnym Windows 11 Home lub Pro w wersji do aktywacji. Licencję możesz nabyć bezpośrednio u nas lub kupić ją samodzielnie na jednym z wielu portali internetowych. Wybór należy do Ciebie.

Statystyki

NASZA WYJĄTKOWOŚĆ W LICZBACH

5-8 DNI

Standardowy czas realizacji zamówienia liczony w dniach roboczych

2 LATA

Okres trwania supportu posprzedażowego dla Twojego systemu

Do 4H

Nasz czas odpowiedzi na Twoje zapytanie (w godzinach pracy)

2-8 LAT

Gwarancja producenta na wszystkie podzespoły (okres zależy od komponentu)

PUNKT ODBIORU

al. 29 Listopada 20, 31-401 Kraków

TELEFON

+48 793-389-751

DOSTAWA KURIEREM

W pełni ubezpieczona przesyłka

Szukasz czegoś innego?

Masz konkretne wymagania, a może szukasz czegoś innego? Daj nam znać, a ogarniemy wszystko!

Tel: +48 793-389-751